Cube

CUBE YAZILIM TEKNOLOJİ

Cube Yazılım Teknoloji

Biz, Cube Yazılım Teknoloji, olarak bünyemizdeki Cube And Business markası ile yazılım, analitik dijital reklamcılık, pazarlama ve dijital tasarımcılık alanlarında faaliyet gösteren, Cube And Live markası ile de habercilik ve medya alanlarında çalışmalarını sürdüren, teknoloji, yazılım ve dijitalizasyon şirketiyiz. Cube ailesi olarak inovasyon ve bilgiyi destekliyor, gelişmeyi ve geliştirmeyi vizyon olarak üstleniyoruz.

Cube Logo

Cube And Business

Cube And Business Yazılım ve Dijital Pazarlama Şirketi olarak kurumsal ve bireysel müşterilere B2B ve B2C olarak hizmet verir. Web geliştirme ve web tasarım çözümleri, sektörel müşteri ihtiyaçlarına yönelik, site ziyaretçilerinin davranışlarını analiz eden, dijital reklam dönüşüm takibi entegrasyonlu, yüksek teknolojili web sitelerinin ve e-ticaret sitelerinin geliştirilmesi, analitik dijital reklamcılık, sosyal medya reklamcılığı, arama motoru reklamcılığı ve pazarlaması (SEM), arama motoru optimizasyonu (SEO), marka yönetimi, kitlesel pazarlama, global pazarlama, odak grup pazarlama, yeniden pazarlama, B2B pazarlama ve B2C pazarlama alanlarında faaliyet gösterir.

Marka geliştirme, marka konumlandırma ve marka pazarlama aşamalarında ihtiyaç duyulan bütün kreatiflerin hazırlanması, pazarlama metinlerinin yazımı, SEO, aktif dijital varlık ve sosyal medya yönetimi, dijital grafik tasarımı ve prodüksiyon alanlarında da uzmanlaşmıştır. Dijital reklam algoritmaları ve analitik dijital reklamcılık, yüksek verimli dijital reklamların oluşturulması, aktif optimizasyon ve reklam yönetimi takiplerinin yapılması, web sitesi ile takip entegrasyonlarının geliştirilmesi ve dönüşüm ölçümlerinin analitiği, reklamların retargeting (yeniden hedefleme) stratejileri ile dönüşüm ve satış odaklı çalıştırılması konularında inovatif çalışmalarla; bütün sektörlerden markaların ve üreticilerin pazarlama stratejilerinin geliştirilmesini, katma değere fayda sağlanmasını, iş geliştirme ve Ar-Ge faaliyetleri ile müşterilerinin büyümesini, etki alanındaki gelişimin arttırılmasını hedefler.


Cube And Live

Cube And Live, Haber ve Medya Ajansı olarak, bütün Dünya’dan, yaşam, seyahat, eğlence, teknoloji, müzik, etkinlikler, yiyecek ve içecek, doğa, sanat, teknoloji, moda, bilim, tarih ve kültür hakkındaki içerikleri ve haberleri bir araya getirerek, kullanıcılarına yaşamın her alanından bilgiyi ulaştırır, yeni fikirler edindirir ve sofistike bir yaşam tarzı sunar. Cubeandlive.com haber ve medya sitesi ve sosyal medya kanalları aracılığı ile bilgileri topluma sunarak global anlamda toplumsal gelişmeyi hedefler.


Cube And Meta

Cube And Meta, dijital teknolojileri araştıran, gelişmesine katkıda bulunan, geleceğin interneti Web 3.0 ve Metaverse ile ilgili NFT gibi dijital varlıkları üreten, Cube Yazılım Teknoloji dijitalizasyon markasıdır. Sanal evrenin gelişimini ve buna bağlı olarak gerçek dünyada gelişen koşulları ve inovasyonları inceler.


CUBE YAZILIM TEKNOLOJİ’YE KURUMSAL KONULARLA İLGİLİ ULAŞIN